O nás

 

 

 

Vitajte na stránkach obchodnej firmy Stanislav Krajmer S & K.

 


Obchodná firma Stanislav Krajmer S & K je firmou s viac ako 23 ročnými skúsenosťami v oblasti predaja potravín, nápojov a cukroviniek.
Firma bola založená v roku 1996 fyzickou osobou pod obchodným názvom - Stanislav Krajmer S & K obchodná firma. Prvotnou myšlienkou firmy bolo zabezpečenie zásobovania obecných predajní potravín základným, tzv.hrubým potravinovým tovarom. Dokonalejším poznaním trhu a požiadaviek zákazníkov sme sa dokázali úspešne etablovať v tomto konkurenčne silnom prostredí a keďže sme chceli naďalej rásť, prišla ďalšia myšlienka a tou bolo zabezpečenie zásobovania súkromných veľkoobchodov, tzv.nezávislých. Ako sa ukázalo v nasledujúcich rokoch, nebola to zlá voľba. Následne k veľkoobchodom pribudli pekárne a cukrárne.

Filozofia firmy je založená na princípe  objemových nákupov tovaru a získavaní maximálnych možných zliav u dodávateľov, ktoré sú následne premietané do ceny predávaného tovaru a tak sa tento tovar dostáva k odberateľom za výhodnejšie ceny, ako by nakúpili tento tovar priamo u dodávateľa, resp. výrobcu. 

Sortiment firmy  v súčasnosti zahŕňa cca 1000 rôznych položiek a svojou šírkou pokrýva hlavné potreby našich zákazníkov. 

 

O kvalite našej práce však najviac svedčí spokojnosť našich stálych zákazníkov s poskytovanými službami čo do kvality a tiež ceny a neustále sa rozširujúce rady našich zákazníkov. 

V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať.

Nový katalóg

Neboli nájdené žiadne záznamy.


Kontakt

Stanislav Krajmer S&K obchodná firma

Donátova ulica 559/9
951 06 Vinodol

+421 37 65 98 121 /fax